Akce sportovního klubu dialyzovaných a transplantovaných v létě 2018

25. letní hry dialyzovaných a transplantovaných sportovců ČR

Přední Výtoň na Lipně, 17.–24. 8. 2018

Ubytování a stravování je zajištěno, včetně plné penze, v areálu Penzionu Vyhlídka na Přední Výtoni. Cena je 440 Kč/den pro pacienty a členy SK DaT, 460 Kč/den pro ostatní, dětská cena do 12 let 380 Kč/den. Čtyřlůžková chatka musí být obsazena minimálně třemi osobami, v případě dvou osob je potřeba doplatit 100 Kč/den za prázdné lůžko.

Doprava je individuální. Program plánujeme sportovní a relaxační – turnaje a soutěže v nejrůznějších sportovních disciplínách, turistika a výlety.

Zdravotní zajištění a dialýza: Po dobu pobytu bude přítomen lékař a sestra, HD bude zajištěna na
DC v Českém Krumlově, doprava individuálně nebo sanitou, preferenčně večerní směny.

Přihlášky a informace: lukas.svoboda@bbraun.com

 

Chorvatsko 2018 – Poreč – hotel Delfin

Ve spolupráci se 101 CK Zemek pořádáme v termínu 8.–15. 9. 2018 zájezd do Chorvatska. Ubytování je tradičně v hotelu Delfin v Poreči.
Poblíž hotelu je řada sportovišť, pláže jsou zde všech kategorií: přírodní, betonová plata, oblázkové s pohodlným vstupem do moře, upravené pro slunění. Jsou zde i písčité pláže pro malé děti. Spojení do Poreče je autobusem, turistickým vláčkem nebo lodní přepravou, eventuálně pěšky nebo na kole po pobřežní promenádě.

Ceny za ubytování od 5640 Kč za dospělou osobu. Podrobný ceník na webu 101 CK Zemek www.chorvatskozababku.cz/istrie/porec-zelenalaguna/delfin-hotel. Doprava z Prahy, Brna (2090 Kč), Ostravy a Olomouce (2290 Kč). Po celou dobu pobytu bude v místě lékař a sestra, dialýza je zajištěna ve spolupráci s dialyzačním centrem v Rovinji. Dopravu na dialýzu zajišťuje tentokrát pořadatel zájezdu 101 CK Zemek a je v ceně. Léčba je bezplatná – EHIC karta pro EU. Zdravotní připojištění nutné.

Přihlášky prosím zasílejte co nejdříve e-mailem na chorvatsko@101ckzemek.cz a současně na lukas.svoboda@bbraun.com. Lékařskou zprávu
potřebuje dialyzační středisko v Rovinji cca 14 dní před nástupem, upozorníme přihlášené e-mailem, proto ho uvádějte v přihlášce.
Počet účastníků je limitovaný kapacitou dialyzačního ošetření. Pobyt a zejména doprava je vhodná pro plně soběstačné, mobilní pacienty. Program vyžaduje i jistou tělesnou kondici.

www.skdat.cz