24. letní hry dialyzovaných a transplantovaných sportovců ČR

Sportovní klub dialyzovaných a transplantovaných vás zve na 24. letní hry dialyzovaných a transplantovaných sportovců ČR 
Přední Výtoň na Lipně, 19.–25. 8. 2017

Ubytování a stravování je zajištěno včetně plné penze v areálu Penzionu Vyhlídka na Přední Výtoni.
Cena je 420 Kč/den pro pacienty a členy SK DaT, 460 Kč/den pro ostatní, dětská cena do 12 let 380 Kč/den. V případě pouze 2 osob v chatce je potřeba doplatit 100 Kč/den za prázdné lůžko.
Doprava individuální.
Program je sportovní, poznávací i relaxační – sporty, soutěže, výlety (Český Krumlov, Teplá Vltava s Mrtvým luhem nebo Vltava na lodičkách z Vyššího Brodu, Vítkův kámen, Schwarzenberský kanál, Stezka korunami stromů Lipno aj). V Přední Výtoni je sportovní areál s tenisovými kurty, hřištěm na metanou, fotbalovým hřištěm a hřištěm na volejbal.
V areálu Penzionu je stolní tenis, bowling a v okolí cyklotrasy. Mezi Přední Výtoní, Lipnem a Frymburkem je pobřežní trasa na in-line brusle. Na Lipně je kromě aquaparku i možnost zapůjčení sjezdových horských kol a využití sjezdové dráhy pod lanovkou na Kramolín.
Tamtéž lze zapůjčit elektrokolo pro ty méně zdatné. Řada akcí probíhající v oblíbené rekreační lokalitě je na www.lipnoservis.cz.
Odjíždíme v pátek, od kdy je pod Lipnem mistrovství republiky na divoké vodě.
Zdravotní zajištění a dialýza: Po dobu pobytu bude přítomen lékař a sestra, hemodialýza bude zajištěna v dialyzačním centru v Českém Krumlově.
Přihlášky a dotazy: MUDr. Lukáš Svoboda, lukas.svoboda@bbraun.com
Mgr. Michal Dušek, michal.dusek@bbraun.com
www.skdat.cz
Adresa pořadatele: Sportovní klub dialyzovaných a transplantovaných, Nemocnice Na Homolce, Roentgenova 2, 150 30 Praha 5